Home
Morskie Przedszkole w Gdańsku
Gokken

Geneza

Uwaga stara nazwa klubu to Spartianin od prawie 2 lat jesteśmy częścią Gokken www.gokken.pl

Zapisy! Nowy nabór do grup początkujących na rok szkolny 2018/2019

 

Ruszamy od 3 września  :)
Plan treningowy wygląda następująco w naszej siedzibie przy ul.Rogalińskiej 17
Poniedziałek: 16:30 Grupa średnio-zaawansowana karate
17:20 Grupa zaawansowana karate
Wtorek: 16:30 Grupa początkująca karate
17:20 Grupa zaawansowana karate
Środa 16:30 Grupa średnio-zaawansowana karate
17:20 Grupa zaawansowana karate
Czwartek: 16:30 Grupa początkująca karate
17:20 Grupa zaawansowana karate
Piątek Grupa średnio-zaawansowana karate
17:20 Grupa zaawansowana karate.

Sobota 
Indywidualnie :)
Klub powstał w 2008r. założycielem klubu i trenerem jest Klemens Ewald, czarny pas I Dan, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski i 3 krotny medalista Mistrzostw Centralnej Europy, zwycięzca walki z mistrzem Europy (Austria), członek kadry narodowej w karate WKF , mistrz Pomorza amatroskiego MMA, 2 krotny mistrz Polski amatorskiego MMA , zdobywca amatorskiego pucharu KSW, 2 krotny Mistrz Świata karate FSKA .

Instruktorem i II szkoleniowcem na obozach jest Albert Ciesielki (członek kadry narodowej karate WKF, wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski i medalista Mistrzostw Europy).

Zawodnicy klubu uczestniczą w wielu zawodach ogólnopolskich i odnoszą znaczne sukcesy .

Tylko przez 3 lata klub zdobył około setki medali i wychował mistrzów Centralnej Europy i medalistów mistrzostw świata Karate FSKA.

 

Oświadczenie w sprawie naszego klubu.
Jak wiadomo od niedawna wspólnie z kolegami z trójmiasta ustaliliśmy, że klub Spartianin zamieni się w filie Gokkenu http://www.gokken.pl/news.php .
1. Skąd ten pomysł?? 
Od kilku lat szukałem osób, które zaangażowałyby się w rozwój klubu , a też zajmowały się organizowaniem eventów, pozyskiwaniem dotacji, rejestracjami w urzędach itd.. Rola trenera i zawodnika pochłania bardzo dużo czasu ze względu na rozwój kariery zawodniczej zwróciłem się z prośbą do osób , które znam szanuje, a także podziwiam o pomoc w prowadzeniu zawodników..
2. Dlaczego Gokken??
Znamy się prywatnie i wiem, że są osobami uczciwymi i rzetelnymi zarówno w życiu jak i na macie.
Zajmują się sportem jeszcze dłużej niż ja.Przez lata małych i większych przysług, interesów nigdy nie zawiedli.
Mariusz Domaradzki i Patryk Wendt to nie tylko trenerzy, ale także dobrzy menadżerowie. 
Dla całej 4 Robert Rutkowskiego 2 wyżej wymienionych i Paweła Wendta karate to styl życia i jestem pewny,że zarówno zawodnikom jak i samej dyscyplinie jaką jest karate WKF nie dadzą zrobić krzywdy.
3. Co dalej ? Czy trener nas zostawi??
Nie!!! Zmierzam prowadzić zajęcia dopóki mi zdrowie pozwoli czyli do 120 lat:). Po prostu nasze treningi, obozy i zgrupowania będziemy konsultować wspólnie całą 5 trenerów.
4. Dotacje, dofinansowania, i inne przywileje.
Jesteśmy na początku współpracy i musimy zobaczyć jak to wszystko się będzie zgrywać, jednak naszym zadaniem nie jest myśleć czy upominać się o przywileje, o które niektórzy zawodnicy Gokkenu walczyli latami, musimy skupić się na swojej robocie czyli odnoszeniu sukcesów, zdobywania doświadczenia, i rozwijania się jako filia. A zapewne Mariusz, Patryk,Paweł,Robert nie pozwolą zginąć talentom w tłumie:)
5. Spartianin znika??
Taka kolej rzeczy,żeby powstało nowe trzeba zburzyć stare. Będziemy się powoli przeobrażać w filię Gokkenu, aż rodzice i zawodnicy przyzwyczają się, że to jeden klub.Będziemy walczyć i godnie reprezentować ich logo. A początki będziemy wspominać przy wspólnych wyjazdach:) 
Koniec oświadczenia:)