Home
Morskie Przedszkole w Gdańsku
Gokken

Najlepsi

Jakub Boguszewicz

30.05.2010 - II miejsce w otwartych Mistrzostwach Gminy Żukowo - kata 10-11lat

05.06.2010 - III miejsce IX Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Bydgoszcz - kumite drużynowe chłopców

05.06.2010 - II miejsce IX Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Bydgoszcz - kumite 10-11lat

04.06.2011 - III miejsce X Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Solec Kujawski - kumite 10-11lat

03.12.2011 - II miejsce II Otwarty Turniej Karate Bushi-do Osielsko - kumite drużynowe 10-11lat

03.12.2011 - III miejsce II Otwarty Turniej Karate Bushi-do Osielsko - kumite 10-11lat

10.12.2011 - III miejsce Liga Gokken Chwaszczyno kumite 10-11lat

10.12.2011 - III miejsce Liga Gokken Chwaszczyno kumite drużynowe 10-11lat

Bartek Iwanek

15.05.2010-III miejsce w Otwartym Turnieju o Puchar Pomorza - Rumia Kumite 12-13lat

30.05.2010-III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Gminy Żukowo kumite 12-13lat

18.12.2010-III miejsce w I Otwartym Turnieju Karate Bushi-Do Osielsko kumite 12-13lat

18.12.2010-II miejsce w Otwartym Turnieju Karate Bushi-Do Osielsko kumite drużynowe12-13lat

14.05.2011-II miejsce w Otwartym Turnieju o Puchar Pomorza - Rumia kumite 12-13lat

03.12.2011-II miejsce w Otwartym Turnieju Karate Bushi-do Osielsko kumite drużonowe 12-13lat

19.05.2012r.-III miejsce w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw Dzieci i Kadetów w kumite ind. chłopców 14-15lat +70kg Bydgoszcz

03.06.2012r. III miejsce 800-lecie Żukowo Cup kumite chłopców 14-15 lat

29.09.2012 III miejsce Puchar Polski Tczew kumite ind. kadetów +70kg

Sebastian Baca

30.05.2010r.- III miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Gminy Żukowo - Kumite do 9 lat

30.05.2010r.- III miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Gminy Żukowo - Kata do 9 lat

30.05.2010r.- Najlepszy zawodnik III Otwartych Mistrzostwach Gmiany Żukowo

05.06.2010r.- II miejsce w IX Otwartych Mistrzostwach Pomorza i Kujaw - Kata Chłopców 2002r. i młodsi.

06.10.2012r.-III miejsce kumite indywidualne chłopców 11 lat Liga Sakura Puck

27.10.2012r.- III miejsce kumite indywidualane chłopców 10 lat Bolszewo

01.12.2012- II miejsce kumite indywidualne chłopców 10-11lat -35kg Bydgoszcz III Bushi-do Cup

Katarzyna Kusz

15.05.2010r.- II miejsce w Otwartym Pucharze Pomorza w karate w konkurencji kumite dryużynowe dziewcząt 10-11 lat Rumia

05.06.2010r.- II miejsce w IX Otwartych Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w Karate  Dzieci i Kadetów kumite dziewcząt 10-11 lat +40kg Bydgoszcz

18.12.2010r.- II miejsce w I otwartym Turnieju "Bushi-do Cup 2010" w konkurencji Kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat +40kg Osielsko

18.12.2010r.- II miejsce w I otwartym Turnieju "Bushi-do Cup 2010" w  konkurencji Kumite drużynowe dziewcząt 12-13lat Osielsko

03.12.2011r.- II miejsce w II otwartym Turnieju Karate "Bushi-do Cup 2011" w konkurencji kumite indywidualne Młodziczek 12-13lat -50kg Osielsko

10.12.2011r.- II miejsce Liga Gokken kumite dziewcząt 12-13lat Chwaszczyno

28.04.2012r.-III miejsce IV Otwarty Puchar Pomorza w karate WKF w konkurencji kumite dziewcząt 12-13lat - 50kg Rumia

06.05.2012r.-III miejsce X Central Europe Open w karate WKF w konkurencji kumite dziewcząt 12-13lat - 50kg Bydgoszcz

19.05.2012r.-III miejsce w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw dzieci i kadetów kumite dziewcząt 12-13lat - 50kg Bydgoszcz

03.06.2012r.-II miejsce w 800-lecie Żukowo Cup kumite indywidualne dziewcząt +45kg

09.06.2012r.-III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w karate WKF Pleszewo

29.09.2012r.- I miejsce Puchar Polski Tczew kumite drużynowe dziewcząt 12-13 lat

06.10.2012r.-II miejsce Liga Sakura 2012 kumite dziecząt 14-17 lat

13.10.2012r.-III miejsce kumite indywidualne młodziczek -50kg VI międzynarodowe Grand Prix Bielsko-Bialej w karate Wkf

13.10.2012r.-III miejsce kumite drużynowe młodziczek VI międzynarodowe Grand Prix Bielsko-Białej w karate Wkf

27.10.2012r.-III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat Bolszewo

24.11.2012r.-I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat - 50 kg Osielsko Yamabushi Cup

24.11.2012r.-I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 14-15lat - 54kg Osielsko Yamabushi Cup

01.12.2012r.-I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat -50kg Bydgoszcz III Bushi-do Cup

01.12.2012r.-I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 14-15lat -54kg Bydgoszcz III Bushi-do Cup

08.12.2012r.-I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat +45kg 800 lecie Żukowa karate Cup Chwaszczyno

08.12.2012r.-Imiejsce kumite indywidualne dziewcząt 14-15lat -54kg 800 lecie Żukowa karate Cup  Chwaszczyno

24.03.2013r.-II miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat - 52kg XI Central Europe Open Bydgoszcz

24.03.2013r.-II miejsce kumite indywidualne dziewcząt 14-15lat -54kg XI Central Europe Open Bydgoszcz

13.04.2013r.-I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat + 50kg Otwarty Puchar Pomorza w Rumii

13.04.2013r.-III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 14-15lat - 54kg Otwarty Puchar Pomorza w Rumii

18.05.2013r.-III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat + 50kg Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy

18.05.2013r.-III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat -54kg Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy

15.06.2013r.-III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 16-17 lat Pomorska Otwarta Liga Karate

05.10.2013r.- II miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -52kg Grand Prix Tczew

 

 

Izabela Perka

06.05.2012 -II miejsce X Central Europe Open w karate WKF w konkurencji kumite dziecząt 9 lat i młodsze -30kg

29.09.2012- III miejsce Puchar Polski Tczew konkurencja kumite ind. dziewcżąt 10-11lat -34 kg

06.10.2012 -I miejsce Liga Sakura 2012  kumite indywidualne dziewcząt 10 lat Puck

06.10.2012-II miejsce Liga Sakura 2012 kumite indywidualne dziewcząt 11 lat puck

27.10.2012- III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 11 lat Bolszewo

27.10.2012-II miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10 lat Bolszewo

24.11.2012-II miejsce kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat - 27 kg Yamabushi Cup Osielsko

24.11.2012- I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat -34 kg Yamabushi Cup Osielsko

01.12.2012- I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 8-9lat - 27kg Bydgoszcz III Bushi-do Cup

01.12.2012- II miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -30kg Bydgoszcz III Bushi-do Cup

08.12.2012- I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat -27kg 800 lecie Żukowa Karate Cup Chwaszczyno

08.12.2012- I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat -34kg 800 lecie Żukowa Karate Cup Chwaszczyno

24.03.2013- III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat -34kg XI Central Europe Open Bydgoszcz

24.03.2013- I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg XI Central Europe Open Bydgoszcz

06.04.2013- I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat białe pasy Gokken Cup

06.04.2013- II miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat - 40kg Gokken Cup

06.04.2013- III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat - 45kg Gokken Cup

18.05.2013- III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat - 30kg Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Bydgoszcz

18.05.2013- I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat -40 kg Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Bydgoszcz

15.06.2013- I miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat białe pasy

15.06.2013- II miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat kolorowe pasy

20-22.09.2013- II miejsce Mistrzostwa Świata Karate Fska

31.11.2013- III miejsce kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat -30kg IV Bushido Cup

31.11.2013- II miejsce kumite indywidalne dziecząt 12-13 lat -40kg IV Bushido Cup

 

Tomasz Banaszek

III miejsce w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w kategorii kata Białe Pasy 7 lat

III miejsce w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w kategorii kumite 9lat -28kg

Marek Brun

03.12.2011-II miejsce ,Bydgoszcz, II otwarty turniej karate Bushi-do Osielsko kumite drużynowe 10-11lat

10.12.2011-III miejsce ,Liga Gokken Chwaszczyno, Kumite Chłopców

10.12.2011-II miejsce ,Liga Gokkrn Chwaszczyno , Kumite drużynowe chłopców 10-11lat

19.05.2012-III miejsce ,Bydgoszcz, XI ogólnopolskie otwarte mistrzostwa Pomorza i Kujaw , kumite chłopców 10-11lat

03.06.2012-II miejsce ,800lecie Żukowa karate WKF Cup, kumite chłopców 10-11lat

06.10.2012-III miejsce Liga Sakura kumite chłopców 11lat Puck

24.11.2012-I miejsce kumite indywidualne chłopców 10-11lat -35kg Yamabushi Cup Osielsko

01.12.2012- III miejsce kumite indywidualne chłopców 10-11lat -35kg Bydgoszcz III Bushi-do Cup

01.12.2012- II miejsce kumite indywidualne chłopców 12-13lat -40kg Bydgoszcz III Bushi-do Cup

13.03.2013- II miejsce kumite indywidualne chłopców 12-13lat -40kg Otwarty Puchar Pomorza Rumia

Kacper Czarnecki

27.10.2012 - III miejsce kumite indywidualne chłopców 11 lat Bolszewo

01.12.2012 - III miejsce10-11lat (+40kg) kumite indywidualne chłopców III Bushi-do Cup Bydgoszcz

01.12.2012 - II miejsce 12-13 lat -50kg kumite  indywidualne chłopców III Bushi-do Cup Bydgoszcz

18.05.2013- III miejsce 10-11lat +40kg kumite indyiwdualne chłopców Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Bydgoszcz

31.11.2013- II miejsce 12-13lat - 50kg kumite indywidualne chłopców - 50kg

W tej zakładce znajdą się wszyscy , którzy mają osiągnięcia na zawodach ogólnopolskich .

Sebastian Kupny

14.05.2011- III miejsce Otwarty Puchar Pomorza- Kumite Indywidualne Chłopców 9 lat i młodsi -30kg

06.04.2013- II miejsce kumite 8-9lat +30kg  Gokken Cup Chwaszczyno

13.04.2013- III miejsce kumite chłopców 9 lat i młodsi -35kg Otwarty Puchar Pomorza Rumia

13.04.2013- III miejsce kumite drużynowe chłopców 10-11lat Otwarty Puchar Pomorza Rumia

18.05.2013- III miejsce kumite indywidualne chłopców +30kg 8-9lat Mistzrostwa Pomorza i Kujaw Bydgoszcz

Kandydatury proszę przesyłać na maila klemens1988@wp.pl ; potrzebne zdjęcie od pasa w góre trzymając garde z zawieszonymi

medalami ; dokładne daty,nazwy i miejsca zawodów .